Vítejte!   Dnes je Sobota 20. července 2024
Svátek má Ilja, zítra Vítězslav

Daňové poradenství


Daňové poradenství je naší stěžejní a pro Vás nejdůležitější službou, která nespočívá jen v kontrole výdajů, účetnictví a vyplňování tabulek přiznání, ale jejím cílem je především optimalizace (minimalizace) daňové povinnosti klienta při respektování i využití všech zákonných možností.


Daňovou optimalizací rozumíme proces (výhled do podnikatelského budoucna), kdy spolu s klientem hledáme způsoby snižování daňových povinností, aby uspořené zdroje mohl věnovat na další rozvoj činnosti.


Poskytujeme jak jednotlivé porady, tak i soustavnou poradenskou činnost. Naše práce bude mít samozřejmě největší přínos pro klienta při celoroční nebo nejlépe celoživotní spolupráci. Poslední březnový den je na řešení daní většinou pozdě.


Mimo to nejpřínosnější, jak Vám daňový poradce může pomáhat, tedy daňově optimalizovat podnikatelskou činnost, se věnujeme zastupování klientů při jakýkoliv jednáních s pracovníky finančních úřadů, zdravotních pojišťoven, správ sociálního zabezpečení, živnostenských úřadů a pracovních úřadů. Pro klienty, se kterými spolupracujeme soustavně, je tato činnost automatická, na základě plné moci s úřady komunikujeme my a naopak například finanční úřad jedná pouze s námi. Tedy i pokud nejste naším stálým zákazníkem a cítíte, že např. blížící se daňová kontrola se nemusí vyvíjet pro Vás příznivým směrem, profesionálně převezmeme zastoupení ve věci daňové kontroly a zabezpečíme zachování Vašich zákonných práv.


Ze zkušeností víme, že více chyb než Vy udělá pracovník finančního úřadu.